NÁUŠNICE

Dámské náušnice jsou symbolem ženskosti, dokážou dokonale podtrhnout váš půvab a zároveň slouží jako vkusný doplněk. Přinášíme vám pestrý výběr náušnic v mnoha různých variacích. Všechny dámské náušnice v naší nabídce jsou vyrobeny z kvalitního ušlechtilého kovu, jehož povrch je rhodiovaný. To znamená, že tento kov má velmi podobné vlastnosti, j...

Dámské náušnice jsou symbolem ženskosti, dokážou dokonale podtrhnout váš půvab a zároveň slouží jako vkusný doplněk. Přinášíme vám pestrý výběr náušnic v mnoha různých variacích. Všechny dámské náušnice v naší nabídce jsou vyrobeny z kvalitního ušlechtilého kovu, jehož povrch je rhodiovaný. To znamená, že tento kov má velmi podobné vlastnosti, jako zlato nebo stříbro. Nezpůsobuje alergie a nezčerná.

V naší nabídce najdete nádherné šperky se Swarovski Elements. Tento výrobce zaručuje originální broušené krystaly, které vynikají vysokou brilancí. Velkou předností těchto šperků je kvalita za příznivou cenu, kterou si může dovolit každý. Jednotlivé náušnice jsou rozděleny podle motivu do sekcí pro snadnou orientaci. Liší se způsobem zapínání, které může být na klapku, puzetu nebo závěsné na háčku. Vyberte si dámské náušnice podle svých preferencí v originálním designu za neodolatelnou cenu. Náušnice se Swarovski Elements můžete snadno kombinovat s dalšími šperky, které nabízíme. Což takhle si pořídit rovnou set náušnic s náramkem a náhrdelníkem? A nezapomeňte, že jeden pár náušnic rozhodně nestačí!

Zobrazit

NÁUŠNICE V této kategorii není žádné zboží.