NÁRAMKY

V naší nabídce najdete pestrou plejádu náramků se Swarovski Elements, které vynikají dokonalým zpracováním. Dámské náramky jsou vyrobeny z ušlechtilého kovu, který je rhodiovaný. Tento kov má podobné vlastnosti, jako zlato či stříbro. Nezpůsobuje alergické reakce, nezčerná a je odolný. Dámské náramky zdobí krystaly Swarovski Elements, pro které ...

V naší nabídce najdete pestrou plejádu náramků se Swarovski Elements, které vynikají dokonalým zpracováním. Dámské náramky jsou vyrobeny z ušlechtilého kovu, který je rhodiovaný. Tento kov má podobné vlastnosti, jako zlato či stříbro. Nezpůsobuje alergické reakce, nezčerná a je odolný. Dámské náramky zdobí krystaly Swarovski Elements, pro které je typická vysoká brilance. Náramek tvoří krásný doplněk, který podtrhne vaši osobnost i zvolený outfit. Ozdobte svoje zápěstí originálním náramkem, jenž u nás zakoupíte za velmi příznivou cenu.

Dámské náramky jsou rozděleny do sekcí podle designu. Můžete tak vybírat v kolekci Rivoli, motýlci, Crystal Rocks, Delta, Chessboard, Galactic či kytičky. Zvolte si náramek podle svého vkusu a preferencí. Zapínání je na karabinku a u většiny náramků lze nastavit velikost podle potřeby. Kromě náramků se můžete inspirovat také v dalších sekcích. Vyberte si krásné náušnice nebo prstýnek taktéž z dílny oblíbeného výrobce šperků Swarovski Elements.

Zobrazit

NÁRAMKY V této kategorii není žádné zboží.