NÁHRDELNÍKY/ PŘÍVĚSKY

Dámské náhrdelníky dokonale podtrhnou každý outfit. V kombinaci s přívěskem krásně ozdobí dekolt. Nabízíme kolekce náhrdelníků Swarovski Elements. V sekci přívěsky najdete pestrou škálu výrobků, které se liší zpracováním, designem a použitým materiálem. Mezi neoblíbenější produkty patří perlový náhrdelník, který je symbolem něhy a krásy. Perfekt...

Dámské náhrdelníky dokonale podtrhnou každý outfit. V kombinaci s přívěskem krásně ozdobí dekolt. Nabízíme kolekce náhrdelníků Swarovski Elements. V sekci přívěsky najdete pestrou škálu výrobků, které se liší zpracováním, designem a použitým materiálem. Mezi neoblíbenější produkty patří perlový náhrdelník, který je symbolem něhy a krásy. Perfektně se hodí ke společenským šatům. Mladé dívky si potrpí na něžný vzhled. Jistě je zaujmou přívěsky ve tvaru kytičky. Swarovski přívěsky vynikají vysokou brilancí díky broušeným barevným nebo čirým krystalům.

Dámské náhrdelníky Swarovski jsou vyrobeny z rhodiovaného kovu, který vyniká velmi dobrými vlastnostmi. Je hypoalergenní a nezčerná. Rhodium je ušlechtilý kov ze skupiny platinových prvků. Je velmi odolný vůči vnějším vlivům a vyniká vysokým leskem. Nezapomeňte se podívat také do dalších sekcí. Pořiďte si k náhrdelníku také vkusné náušnice ve stejném provedení.

Zobrazit

NÁHRDELNÍKY/ PŘÍVĚSKY Počet produktů: 20

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 20 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 20 položek