PRSTENY

Také milujete prsteny, které krásně ozdobí vaši ruku, a budete se v nich cítit pohodlně? Pak sledujte naši nabídku dámských prstenů z kolekce Swarovski Elements. Můžete vybírat z mnoha barev a designů. Všechny prsteny zdobí krystaly Swarovsky, pro které je charakteristická vysoká brilance. Nabízíme dámské prsteny s malými i většími kameny, které...

Také milujete prsteny, které krásně ozdobí vaši ruku, a budete se v nich cítit pohodlně? Pak sledujte naši nabídku dámských prstenů z kolekce Swarovski Elements. Můžete vybírat z mnoha barev a designů. Všechny prsteny zdobí krystaly Swarovsky, pro které je charakteristická vysoká brilance. Nabízíme dámské prsteny s malými i většími kameny, které jsou nápadnější. Velmi luxusně působí prsten Swarovski Elements, který je osazen perlou. Můžete jej snadno kombinovat s perlovým náhrdelníkem. Prsten s čirým krystalem lze využít jako zásnubní prsten pro vaši vyvolenou. Velkou výhodou některých modelů je možnost nastavení velikosti dle potřeby.

Prsteny jsou vyrobeny z ušlechtilých kovů, které jsou rhodiované. Díky tomu získává kov velmi dobré vlastnosti, je hypoaleregenní a nezčerná. Rhodium je kov, který patří do skupiny platinových kovů. Je odolný vůči vnějším vlivům a vyniká vysokým leskem. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým a kromě prstenu si pořiďte například krásný přívěsek nebo náramek.

Zobrazit

PRSTENY Počet produktů: 25

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 25 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 25 položek