Informace

 

Ke každému zakoupenému šperku dostanete zdarma dárkovou krabičku.

 

 

Tip na vánoční dárek? Vsaďte na šperky, které potěší každého!

Lámete si hlavu nad tím, čím obdarovat své blízké pod stromeček? Rok co rok si klademe tuto otázku prakticky všichni a každý rok jsme vděční, za jakýkoliv tip. Říká se, že když dárek, tak na celý život. Samozřejmě s nadsázkou řečeno. Dárek s trvalou hodnotou udělá tu největší radost. Zaměřte se letos na šperky, které mohou mít mnoho podob. Nechte se inspirovat!

Šperky pro každého

Nejprve si promyslete, pro koho budete šperk pořizovat, zjistěte si alespoň přibližně vkus dotyčné osoby. Každému člověku sluší trochu jiné šperky. Hodně záleží na povaze, zvycích a také osobnosti jako takové. Zahrajte si na detektivy. Pokud sháníte šperk pro manželku, dceru, maminku, tchýni, kamarádku vždy se držte jednoduchých pravidel.

Jestliže máte možnost zjistit, jaké šperky obdarovaná nosí, je to nejjednodušší způsob. Vidíte, že dává přednost stříbru nebo bílému zlatu? Nosí náušnice nebo nemá ani propíchnuté dírky. Nosí ráda prsteny? To vše vám alespoň trochu napoví, jakému šperku dát přednost. Pokud si nevíte rady, zvolte náušnice nebo náhrdelník, zde nemusíte řešit velikost.

Swarovski – symbol krásy, luxusu a elegance

Šperky Swarovski čerpají z dlouholeté tradice a patří mezi nejoblíbenější šperky vůbec. Jejich jedinou nevýhodou může být poněkud vyšší cena. Skvělou alternativu představuje značka Swarovski Elements, která se specializuje na komponenty Swarovski. Jde o stejnou firmu, jen trochu jinou výrobu. A právě Swarovski Elements najdete v bohatém zastoupení v naší nabídce.

Výběr je skutečně pestrý, můžete zvolit náušnice, náramky, řetízky, náhrdelníky, prsteny či řetízky. Swarovski Elements je bižuterie té nejvyšší jakosti. Broušené krystaly jsou vsazeny do rhodiované oceli nebo stříbra. Díky tomu je zaručena dlouhodobá životnost šperku a samozřejmě také vysoký lesk.

Swarovski nebo Swarovski Elements? Jak se v tom orientovat?

Mnoho lidí si tyto dva pojmy často plete. Ačkoliv jde o stejnou společnost, jsou mezi šperky velké rozdíly. Swarovski Elements představuje komponenty, ve kterých jsou použity krystaly Swarovski. Nemusí tomu tak být vždy, bohužel se setkáváme s mnoha padělky. V našem e-shopu však nabízíme výhradně Swarovski Elements. Do jisté míry jsou podobné originálním šperkům, hlavní rozdíl je však v ceně. Zatímco originální šperky stojí v řádu tisíc korun a více, bižuterie se pohybuje mnohem níže.

Tipy na skvělý dárek!

Vánoce jsou neodmyslitelně spojeny s dárky. Jenže často se také velmi prodraží. Pokud chcete potěšit a přitom ušetřit, vsaďte na šperky z dílny Swarovski Elements.

Když už nevíte, kudy kam, tak vězte, že náušnicemi nikdy nic nezkazíte. Pro mladou slečnu či ženu se perfektně hodí náušnice Swarovski Motýlci, které působí velmi něžně, romanticky a mladistvě. Náušničky zaujmou nejen originálním tvarem a třpytem, ale také jednoduchým a praktickým zapínáním na klapku.

Velmi oblíbená je kolekce Crystal Rocks, která přináší velmi originální a možná také trochu extravagantní kousky. V této kolekci se najdou mladé dívky i ženy zralého věku. Tyto náušnice zdobí mnoho drobných krystalů Swarovski, které tvoří dokonalý celek.

Překrásné dámské náušnice dekorované krystaly Swarovski zahrnují také další kolekce z dílny Swarovski Elements. Projděte si jednotlivé kategorie a nechte se okouzlit nekonečným třpytem.

Mezi další oblíbené šperky patří dámské náhrdelníky a přívěsky. Těch najdete na našich stránkách opravdu mnoho. Romantické kytičky, rafinované kostičky, nostalgické slzy, klasické koule nebo další různé zajímavé tvary v mnoha barvách a velikostech. Věříme, že z nabídky Swarovski Elements si každý přijde na své.